1. Program ułatwiający nadzorowanie

Efektywne kierowanie przedsiębiorstwem umożliwiają dzisiaj nowoczesne programy, które pozwalają na m.in. monitorowanie działań naszych pracowników. Bez nich, zarządzanie i komunikowanie się z pracownikami np. firm logistycznych, byłoby mocno utrudnione i kosztowne – nasza aplikacja dla spedytora i kierowcy ten problem rozwiązuje.

2. Komunikacja w firmie nigdy nie była tak prosta

Nasz program umożliwia zarządzanie telefonami firmowymi. Możemy dzięki niemu m.in. wysyłać wiadomości, filmy, pliki pdf, skany dokumentów czy zdjęcia. Pozwala to na szybką komunikację między pracownikami. Ponadto, aplikacja idealna dla kierowcy czy spedytora jest całkowicie bezpieczna i dzięki swoim funkcjom, pomaga jeszcze bardziej zabezpieczyć Twoje dane. Program umożliwia zarządzanie urządzeniami mobilnymi w organizacji, m.in. blokowanie ustawień komórki, monitoring online oraz posiada specjalne zabezpieczenie systemu przed zmianą aparatu lub podmiany karty SIM, a także odczyt pozycji dzięki GPS.

Co więcej, nasza aplikacja dla kierowcy pozwala na usuwanie kontaktów oraz odczyt historii sms i połączeń. Program może również współpracuje z systemem map offline Sygic oraz z programem do obróbki fotografii CamScaner. Można także połączyć naszą platformę do komunikacji z innymi programami używanymi w firmie.

3. Dlaczego warto wdrożyć to rozwiązanie do twojego przedsiębiorstwa

Co zyskasz dzięki naszej aplikacji? Zarządzanie telefonami w firmie daje realne oszczędności wynikające z monitorowania pracy.

1. Dzięki programowi masz ułatwioną komunikację z każdym pracownikiem, możesz szybko przesyłać dokumenty, wiadomości czy zdjęcia, czy błyskawicznie zarządzać i dawać instrukcje, co pozwoli zwiększyć efektywność pracy i oszczędzić na czasie.

2. Nasza platforma do komunikacji pozwala na wysyłanie wiadomości o dowolnej liczbie znaków, a tekst może być formatowany.

3. Zdalne zarządzanie telefonami w firmie pozwoli na ograniczenie połączeń przychodzących i wychodzących bez kontaktu z urządzeniem. Podobnie blokowane mogą być wszelkie inne aplikacje, niekoniecznie potrzebne w pracy spedytora czy kierowcy, a instalowane na telefonie.

4. Urządzenia nie są podłączone do Internetu, a do prywatnej sieci APN. Oszczędzamy w tym przypadku niepotrzebną transmisję danych. Ponadto, to ochrona przed niepożądanymi wirusami i dzięki temu przedłużysz żywotność urządzeń mobilnych w swojej organizacji.

5. Możemy także szybciej otrzymywać płatności – dzięki możliwości wysyłania zdjęć przez kierowców, klient może być szybko poinformowany bardzo o np. dostarczeniu towaru.

To tylko niektóre z plusów, wynikających z używania naszej platformy do komunikacji i zarządzania, dzięki którym oszczędzisz czas i pieniądze. Ponadto, masz pełną ochronę nad danymi i pewność, że Twoi pracownicy używają telefonów służbowych jedynie do pracy.

4. Nie czekaj i wybierz już dzisiaj nasze proste rozwiązanie Twoich problemów

Nasza platforma do komunikacji pozwala efektywne zarządzanie telefonami firmowymi. Program jest łatwy w obsłudze i łatwo go skonfigurować. Na rynku są aplikacje dla firm, które często nie łączą w sobie wielu różnych funkcji, tak jak nasza. Ponadto – cały czas rozwijamy i ulepszamy aplikację, by jak najlepiej trafić w oczekiwania i potrzeby Klientów.

Zachęcamy do kontaktu – dzięki nam usprawnisz działanie swojej organizacji i zaoszczędzisz pieniądze oraz czas.

Kontakt

SPEED Piotr Tuzimek
Wiosenna 11
66-016 Płoty
NIP:PL9291487312
biuro@mdriver.pl
P: (+48) 601729669